Kategori : Powerpoint Oyunlar
Yeni Powerpoint Oyunlar

Powerpoint kim milyoner olmak ister oyunu

Powerpoint kim milyoner olmak ister oyunu

Kim milyoner olmak ister oyununu powerpoint ile tasarladık, tv deki gibi 3 joker hakkı mevcut, seyirci ve telefon hakkını sınıfta oynatıyorsanız öğrencilere sorarak, ya da ip ucu vererek aşabilirsiniz. Yüzde 50 yanlış kaldırma hakkı vardır. Sunuda yapmanız gereken sadece 12 soruyu ve cevaplarını düzenlemektir. Bir eksiklik varsa konu altından veya iletişim bölümünden bilgi verebilirsiniz..

02.08.2015
Powerpoint hazine nerede oyunu

Powerpoint hazine nerede oyunu

Powerpoint ile yapılmış bu oyunda soru sormayı eğlenceli hale getiriyoruz, öğrenciler bana da sor bana da sor diye sıraya girecektir :) Evet etkinlikte her doğru yapana bir kutu kaldırma hakkı veriyoruz, hazineyi bulana da ödülünü veriyoruz.

29.07.2015
Powerpoint tabu yasaklı kelimeler oyunu

Powerpoint tabu yasaklı kelimeler oyunu

Evet gündemdeki tabu oyununu powerpointe sığdırdık, tabu içerisinde 10 aşamalı oyun, her oyunda 7 kelime mevcuttur. Her oyunda 60 saniyelik geri sayım mevcuttur. Sizin yapacağınız sadece kelimeleri ve yasaklı kelimeleri değiştirmek. Oyunun değişik versiyonları da hazırlanmaktadır, bizi takip edin.. Tüm üyelerimize hayırlı olsun.

27.07.2015
Powerpoint puanlı bilgi yarışması

Powerpoint puanlı bilgi yarışması

Powerpoint ile bilgi yarışması hazırladık. 3 takım oluşturabilir, puanlamaları sunu üzerinden girebilirsiniz. 4 adet konu belirleyip, konular üzerinden zorluk derecesi artan sorular sorabilirsiniz. Ücretsizdir, üye olan herkes indirebilir..

26.07.2015